У Кушугумі відкрили сучасну медичну установу

З нагоди урочистого відкриття філії поліклініки центральної районної лікарні у селищі Кушугум на свято завітали почесні гості: керівники області, району, селищної та  сільських рад, депутати всіх рівнів, представники медичної галузі,

мешканці району і наближених територій.

 
З такою непересічною подією кушугумців привітав заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко.

Владислав Петрович відзначив історичність цієї події для Кушугума, адже медичний заклад, на який чекали багато років, зможе наблизити надання сучасної, якісної медичної допомоги майже 30-ти тисячам мешканців лівобережної частини Запорізького району та особам, які проживають у сезонний час на дачних ділянках у даній місцевості. Крім лікарів-фахівців, медичну допомогу мешканці можуть отримати на базі відділення денного стаціонару на 30 ліжок. Для покращення надання спеціалізованої допомоги виїзди вузьких спеціалістів з основної лікувальної бази будуть здійснюватися за відповідним графіком. Зрештою, якщо потужність старої поліклініки складала 39 відвідувань за зміну, то потужність нового об’єкту – 250.

До досягнення благородної мети – зведення такої сучасної медустанови – зусиль доклала ціла команда людей – обласна, районна і селищна влада, громадськість, медична спільнота, жителі території, – підсумував Владислав Марченко. – Тому реалізація таких проектів – це яскравий приклад, як треба разом працювати задля людей і їхнього блага, а головне – для порятунку найціннішого – людського здоров’я і життя.

Депутатам Запорізької обласної ради за порозуміння і допомогу подякували керівники району – голова райдержадміністрації Анатолій Васюк і голова районної ради Анатолій Шевчишин.

З нагоди свята Владислав Марченко за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Запорізького району Запорізької області нагородив грамотами Запорізької обласної ради маляра-штукатура ТОВ  «ФО.РУМ» Лідію Кісільову і сантехніка цього товариства Миколу Костецького, почесними грамотами – інженера технічного нагляду, директора ТОВ «Катрас» Сергія Кузнєцова і головного інженера проекту, директора ПП «АЛСТЕП» Олексія Степаніщева. Подякою голови Запорізької обласної ради відзначена головний бухгалтер КЗ «Запорізька центральна районна лікарня» Запорізької районної ради Надія Салієва.

З відкриттям медустанови кушугумців вітав і голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.
Після церемонії заступник голови обласної ради Владислав Марченко разом із головою облдержадміністрації Костянтином Брилем, головним лікарем КЗ «Запорізька центральна районна лікарня» Тетяною Гудим і генеральним підрядником будівництва, заступником директора ТОВ «ФО.РУМ» Мамукою Шонією виконав почесну місію – перерізав червону стрічку. Після чого почесні гості пройшли до приміщень новобудови, зокрема, до рентгенологічного відділення, клініко-діагностичної лабораторії, фізіотерапевтичного і стоматологічного кабінетів, кабінету УЗД і до відділення денного стаціонару. Як багаточисельні пацієнти медичного закладу, так і самі його працівники дякували обласній раді за сприяння у реалізації такого надважливого і необхідного для них проекту – будівництво філії поліклініки центральної районної лікарні у селищі Кушугум.

Олена Муха