У Запоріжжі уперше виконують комплексні роботи по реконструкції дороги в аеропорт

У 2016 році в Запоріжжі пройшов перший етап реконструкції дороги до Міжнародного аеропорту “Запоріжжя”. Роботи виконувалися від траси Харків-Сімферополь до Військового містечка. У планах на цей рік – продовження реконструкції. Роботи проводяться підрядною організацією і зараз.

Особливість проекту в тому, що він передбачає не лише ремонт дорожнього полотна, але також установку сучасних зупинних комплексів, облаштування тротуарів і заїздів в двори приватного сектора, парковочные кишені.
Окрім цього, в 2017 році буде виконано освітлення дороги, з використанням сучасних енергозбережних світильників.
– Минулого року ми виконали першу чергу робіт на ділянці близько п’яти кілометрів. Можна з повною упевненістю сказати, що це не просто дорожній проект, а і проект благоустрою усієї прилеглої території. Цього року ми реалізуємо другий етап – на ділянці дороги безпосередньо до аеропорту, завдовжки близько чотирьох кілометрів. В результаті ми отримаємо сучасну дорогу, по якій можна буде з комфортом переїжджати в аеропорт і назад, – сказав Володимир Буряк.

 

Вартість реконструкції дорожнього полотна на ділянці дороги від Військового містечка до аеропорту складе 13-14 мільйонів гривен. А усього комплексу робіт (разом з освітленням і благоустроєм) – більше 20 мільйонів гривен.

– Це цілком реальні цифри. Такі засоби в міському бюджеті є. Що ще важливе: для людей, які мешкають на прилеглій території, забезпечені нормальні умови виїзду, виходу з двору. Є зупинки громадського транспорту, які пристосовані для людей з обмеженими можливостями. А дорога буде освітлена не гірше за центральні вулиці, – відмітив Володимир Буряк.