Командування 55-ї ОАБр привітало ветеранів з 30-ю річницею їх організації

4-го квітня Запорізька міська організація ветеранів України святкувала свою 30-ту річницю. Святкування відбувалось в палаці культури «Запоріжсталь». Серед запрошених були: голови первинних організацій, голови різних профспілок, керівники найбільших підприємств, влада, і військові.

Ветеранська організація кожного району Запоріжжя, продемонструвала свою роботу. В кожного вона проявлялась по різному: вишиті сорочки, предмети вжитку, фотографії, історичні факти і навіть музейні експонати. Це бойові трофеї і прилади артилерійських розрахунків минулого століття, привезені з поки що недооблаштованого музею «Бойової слави». Він знаходиться на території, 55-ї артбригади, ветерани якої приклали чимало зусиль для заснування цього музею.

Представники 55-ї окремої артилерійської бригади постійно беруть участь в подібних заходах. Бо саме такі заходи сприяють правильному національно-патріотичному вихованню як особового складу частини, так і всіх тих хто приймав в них участь.

Заступник командира бригади Немінський Ігор Вікторович мав можливість привітати наших ветеранів сказавши: «Я хочу до вас звернутись, дорогі наші, не як «Посадова особа», а як ваш син. Дякую вам, що виховали нас так, що ми не задумуючись стали на захист своєї батьківщини».

ФОТО І ТЕКСТ Віталія Мазура