Володимир Буряк невдоволений темпами прибирання міста

У Запоріжжі триває весняне прибирання міста, в якому активну участь беруть усі комунальні підприємства обласного центру. На прохання журналістів, міський голова Володимир Буряк дав свою оцінку виконанню робіт.

– Роботи тривають, але не можу сказати, що я задоволений ходом прибирання. При цьому проблема не лише в комунальниках. Вони працюють, по максимуму, враховуючи ресурси, які у них є. Допомагають місту і великі промислові підприємства. У той же час в місті багато магазинів, ресторанів, кафе. Здавалося б, все просто, вийдіть і приберіть територію біля себе, тоді комунальників можна було б перенаправити на інші об’єкти. Проте далеко не усі підприємці відгукуються, хоча це їхній обов’язок відповідно до Правил благоустрою міста, – сказав Володимир Буряк.

 

Міський голова зазначив, що ресурсів комунальних підприємств недостатньо для швидкого прибирання міста. Саме тому минулого року була зроблена спроба провести тендер для залучення підрядних організацій, які могли б взяти участь у цих роботах, зокрема, по вивезенню листя.

– Тендер пройшов. Були визначені переможці по усіх районах. Але після звернення в Антимонопольний комітет України результати тендеру були фактично “заморожені”, а потім і бюджетний рік завершився. І тільки зараз ми знову отримали можливість проводити конкурс на визначення підрядника або субпідрядника для прибирання міста. Такий закон і влада зобов’язана його виконувати, – підкреслив Володимир Буряк.

Нагадаємо, міський голова поставив завдання до 9 квітня привести місто в порядок.