Володимир Буряк: "Повністю побороти бюрократію не обіцяю, але прикриватися папірцями підлеглим теж не дозволю"

Міський голова Володимир Буряк регулярно проводить особисті прийоми городян. Серед тих, хто приходить на прийоми – ветерани війни і праці, пенсіонери, багатодітні сім’ї, люди з обмеженими можливостями,

вимушені переселенці – ті, хто втомився від багаторічної байдужості різних служб і управлінь.
Городяни звертаються до Володимира Буряку за вирішенням життєво важливих для них питань. Багатьом з них до цього вже довелося побувати в різних органах влади, комунальних підприємствах, так і не добившись справедливості. Питання, що у багатьох випадках піднімаються, не вирішувалися декілька років.

 

На прохання журналістів, міський голова висловив свою думку з приводу проведення особистих прийомів і роботи зі зверненнями громадян. Володимир Буряк упевнений, що кожен працівник органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств на своєму робочому місці повинен робити максимум можливого для того, щоб життя запоріжців у нашому місті було максимально комфортним.

– Нещодавно я проводив черговий особистий прийом громадян. Приблизно половину з озвучених звернень можна було вирішити на рівні департаментів, управлінь, районних адміністрацій. Навіщо примушувати людей ходити з однієї інстанції в іншу, йти до міського голові, якщо можна було вирішити питання одразу? Необхідно міняти відношення до звернень, які надходять від запоріжців. Я вимагаю не прикриватися папірцями, пояснюючи, чому не можна зробити те або інше, а надавати людям максимально можливу допомогу, – сказав Володимир Буряк.

Міський голова підкреслив, що зараз у розпорядженні районних адміністрацій є власні бюджетні ресурси, які налічують мільйони гривень. Раніше подібного не було. Тому люди сміливо можуть звертатися і в районні адміністрації.

– Я не говорю про складні проблеми, що вимагають значного фінансування, але прості питання можна вирішувати одразу? Мій головний принцип такий – у вирішенні будь-якого питання, піднятого городянами, необхідно максимально скорочувати бюрократичний ланцюжок, припиняти “футболити” людей, діючи при цьому виключно у рамках закону. Поки нам не вдалося цього добитися повною мірою, але я впевнений, що це буде зроблено, – заявив Володимир Буряк.