Запорожців кличуть на сімейний концерт в Арт-музей і Вуличний лекторій

У суботу, 8 квітня, дорослих і дітей Запоріжжя запрошують у центральний парк на веселий сімейний захід. Як і у попередньому році, до дня здоров’я та Дня космосу запоріжців і гостей міста чекає захоплюючий День космічного здоров’я.

 

З 13: 00 на головній поляні Дубового Гаю пройдуть конкурси і естафети, творчі і оздоровчі майстер-класи, виставки і ярмарок виробів ручної роботи і, звичайно ж, вокально-інструментальна і танцювальна концертна програма від юних і зоряних талантів міста.

Однією з локацій заходу стане Вуличний лекторій, де усі охочі дорослі зможуть послухати лекції провідних запорізьких дієтологів і професіоналів з оздоровлення.

Для маленьких, додатково, відкриється цього дня Вуличний сад-город, в якому діти зможуть посадити свій дуб з пророслих жолудів і залишити його в парку або ж узяти вирощувати додому.

– Цей теплий сезон ми плануємо зробити в парку ще цікавішим і сімейним – ділиться менеджер Дубового Гаю – Олександр Кахай, – заходи стануть ще цікавішими, а жителів і гостей Запоріжжя чекають нові приємні зміни в “зеленій перлині” нашого міста.

Дивувати обіцяють і в дендрологічному Арт-музеї, де усі хочі зможуть створити цікаву картину-графіти за допомогою скелетизированных листя різних порід дерев і фарб.

Початок заходу – 13: 00
Центральний парк “Дубовий Гай”, центральна поляна
Вхід – вільний і безкоштовний