В Запорізькій області поліцейські розшукали неповнолітню

Дільничні офіцери поліції у Більмацькому районі встановили місцезнаходження неповнолітньої, яка самовільно пішла з дому.

 

4 квітня о 19:20 до Більмацького відділення Бердянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області звернувся 49-річний мешканець одного з сіл району. Чоловік розповів, що приблизно о 16:30 його неповнолітня 12-річна донька самовільно пішла з дому та до теперішнього часу не повернулась.

До місця проживання прибула слідчо-оперативна група Більмацького відділення поліції. Правоохоронці відпрацьовували родинні та дружні зв’язки зниклої дівчини. Проводився моніторинг соціальних спільнот в мережі Інтернет. Поліцейські з’ясували, що учасником суїцидальної спільноти дитина не була.

Слідчим відділення відомості про подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. На розшук дитини було орієнтовано особовий склад відділення поліції та громадськість. Було організовано відпрацювання місць масового скупчення молоді, залізничної та автобусної станції.

Вжитими заходами розшуку дитину знайшли дільничні офіцери поліції. Дівчина була в гостях у жительки цього ж села.

На сьогодні дитина знаходиться в Оріхівському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. Працівники поліції встановлюють причини уходу дівчини з дому.

Відділ комунікації поліції в Запорізькій області