Володимир Буряк привітав ветеранів з тридцятиріччям Запорізької міської організації ветеранів України

Сьогодні в ДК “Металургів” пройшов святковий захід, присвячений тридцятиріччю створення Запорізької міської організації ветеранів України. На свято запросили керівників районних і первинних ветеранських організацій, представників міської влади, ветеранського активу, промислових підприємств міста.

Зі святом присутніх привітав міський голова Володимир Буряк.
– Не хочу говорити сьогодні про цифри, про те, як міська влада допомагає ветеранам і ветеранським організаціям. Хочу просто привітати вас зі святом, подякувати за те, що ви зробили для рідного міста. Зробили на своєму підприємстві, на своїй вулиці, у своєму дворі. Саме ви даєте приклад нам, як треба працювати і відноситися до своїх обов’язків, – заявив Володимир Буряк.

 

Міський голова відмітив, що запорізькі ветерани зробили і ще зроблять багато корисного для рідного міста.
– Бюджет Запоріжжя на 2017 рік має дві важливих складових. Перше – соціальний захист, оскільки в сучасних умовах багатьом запорожцям дуже важко, їм потрібна допомога. Друге – розвиток міста, адже без розвитку ми також не можемо обійтися, – сказав Володимир Буряк.
Голова Запорізької міської організації ветеранів, Почесний громадянин Запоріжжя Віктор Короленко нагадав про історію створення організації, керівників, які її очолювали, роботу районних і первинних ветеранських організацій.

Віктор Короленко підкреслив, що уся діяльність Запорізької міської організації ветеранів спрямована на захист прав і інтересів ветеранів. У цьому значну допомогу організації надають міська влада, промислові підприємства Запоріжжя.

Найбільш активні учасники ветеранського руху були нагороджені Почесними знаками виконкому міської ради “За особистий внесок у розвиток м. Запоріжжя”, Почесними грамотами виконавського комітету Запорізької міської ради медалями “За активну участь у ветеранському русі”.