Юліана Козаченко: «78 відсотків платників податків Запорізької області надали перевагу електронній звітності»

З початку року фіскальна служба Запорізької області прийняла від платників майже 110 тисяч податкових звітів, понад 85 тисяч з яких надіслано в електронному вигляді, що складає майже 78 відсотків. Минулого року органи ДФС області отримали 107 тисяч декларацій, з них у режимі он-лайн – 47,5 тисячі або 44 відсотки.

Як повідомила в.о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, значне зростання показників звітування он-лайн пов’язане, передусім, із збільшенням кількості суб’єктів підприємництва  фізичних осіб, що надали перевагу дистанційному способу подання декларацій. Якщо минулого року вони направляли в електронний спосіб лише 34,7 відсотка звітів, а решту – на “папері”, то в цьому році на зручний формат перейшли вже понад 83 відсотки платників. Що стосується суб’єктів господарювання – юридичних осіб, статистика майже незмінна – до органів ДФС звітують в електронному режимі понад 65 відсотків.

 

Платники можуть подавати податкову звітність за допомогою ключів електронного цифрового підпису та відповідного програмного забезпечення, а також через “Електронний кабінет платника”, розміщений на веб-порталі Державної фіскальної служби України (https://cabinet.sfs.gov.ua/).
Докладно про електронну звітність можна дізнатися за посиланням: http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/

Головне управління ДФС у Запорізькій області