КРУГЛИЙ СТІЛ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ПИТАННЯМ БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ВІТРОВИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

20 квітня  2017 року в приміщенні  Запорізької ОДА за адресою: м. Запоріжжя, пр.Соборний, 164, о 14:00 відбудеться Круглий стіл, присвячений питанням будівництва та експлуатації проектів Приморської та Приморської 2 вітрових електростанцій (ВЕС) загальною встановленою потужністю 200 МВт в Запорізькій області.

Круглий стіл проводиться в рамках Оцінки впливу будівництва і експлуатації вітроелектростанцій на екологічно-соціальне середовище регіону. За результатами проведеної комплексної оцінки будуть розроблені заходи, спрямовані на запобігання або / та зменшення негативних впливів, які будівництво та експлуатація ВЕС можуть надати на навколишнє і соціальне середовище.

 

З метою виявлення аспектів будівництва та експлуатації вітроелектростанцій, які більш за все цікавлять громадськість, ТОВ «Приморська Вітроелектростанція» розробила і впроваджує План взаємодії із зацікавленими сторонами, спрямований на тісну співпрацю з місцевими громадами, а також для надання можливості різним сторонам висловити свою думку щодо проекту. Планується проведення круглих столів, зустрічей, консультацій з громадськістю та інше.

Організатори Круглого столу намагатимуться  максимально прояснити всі аспекти розробки та реалізації даних проектів і дати можливість зацікавленим сторонам висловити свої зауваження чи пропозиції.  

Зареєструватися для участі у Круглому столі можна за телефонами :

приймальня ТОВ ««Приморська Вітроелектростанція»» +38 044 594 46 52

ТОВ «Приморська Вітроелектростанція»
7 квітня 2017 року