На Запоріжжі визначили найактивнішого учасника поліцейської профспілки

5 квітня відбулись урочисті збори Запорізької обласної профспілкової організації атестованих працівників органів внутрішніх справ, на якому нагородили найактивніших поліцейських-членів профспілки.

Під час заходу виступив голова поліцейської профспілки Віктор Нестеренко, який привітав спілчан з 25-річчям створення Професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України. Віктор Вікторович доповів про роботу обласної організації з початку її створення, окреслив напрямки діяльності. Зокрема, розповів, що профспілка з 2014 року займається допомогою працівникам, які несуть службу у зоні проведення антитерористичної операції, організовує культурно-масові заходи, підтримує розвиток творчості серед дітей правоохоронців, надає соціальну допомогу працівникам поліції. Виборні органи організації завжди стояли на захисті правоохоронців і постійно проводиться робота щодо надання допомоги членам сімей, які потребують кошти на проведення операцій, та соціально незахищених родин поліцейських.

 

Так голова профспілки вручив документ про те, що сплачено послуги на виготовлення імпланту для оперування працівника Токмацького відділення поліції, а також матеріальну допомогу багатодітним родинам.

Голова профспілкової організації зазначив, що такі успіхи стали можливими завдяки налагодженню належного соціального діалогу з керівництвом Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.

За професійні та особисті якості, значний внесок у розвиток профспілкового руху, активну громадську діяльність в профспілці та з нагоди 25-річчя створення Професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України президією профспілкового комітету обласної організації та керівництвом Головного управління Національної поліції в Запорізькій області відзначено близько 20 спілчан.
Найактивнішим став голова профспілки Управління кадрового забезпечення Олег Каліберда.

Голова організації Віктор Нестеренко подякував членам профспілки за постійну допомогу та підтримку наших правоохоронців.

Членів профспілки привітали голова громадської організації Волонтерський центр «Запоріжжя» Михайло Чумак, заступник голови громадської організації «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя» Олександр Дяченко, президент Запорізького обласного благодійного фонду «Ветерани Чорнобилю» Олександр Коваленко, які постійно підтримують та співпрацюють із запорізькою профспілкою поліції.

Відділ комунікації ГУНП в Запорізькій області