П'ята дитяча лікарня отримала нове устаткування

Міська влада продовжує реалізацію масштабної програми оновлення матеріально-технічної бази запорізьких лікарень.

Минулого року вдалося істотно оновити устаткування в 5-ій дитячій міській лікарні. За рахунок коштів місцевого бюджету для відділення анестезиологии і інтенсивної терапії новонароджених придбали монітор пацієнта, який дозволяє цілодобово контролювати стан життєво важливих органів і функцій організму у новонароджених, таких, що знаходяться в критичному стані; 2 системи обігріву новонароджених “Kanmed Beby Warmer”, а також 2 пульсоксиметра Rad – 8, які фіксують рух дітей і забезпечують постійний контроль функцій стану життєво важливих органів у новонароджених дітей.

 

Завдяки коштам, зібраним під час благодійної акції “Бути добру” Академії досконалості Наталії Егоровой, яка пройшла в Запоріжжі під патронатом міського голови Володимира Буряка, для відділення реанімації придбали бактерицидні випромінювачі та інше медичне устаткування. Крім того, на ці кошти також відремонтували лікувальний блок відділення.

Ознайомитися з роботою нового устаткування в дитячу міськлікарню №5 приїхав заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров. Він підкреслив, що міська влада приділяє особливу увагу матеріально-технічному оснащенню запорізьких лікарень, проте тільки спільними зусиллями міської влади і громади Запоріжжя можна вирішити більшість проблем, які є в медичній сфері.

– Сьогодні ми побачили роботу вже відремонтованого лікувального блоку відділення анестезиологии і інтенсивної терапії новонароджених. Спільними зусиллями міської влади і небайдужих запорожців ми привели в порядок це відділення. За засоби, які наші соціальні партнери зібрали під час благодійної акції “Бути добру”, був проведений ремонт у блоці, а також закуплена частина необхідного устаткування. З міського бюджету також були виділені кошти на оснащення відділення реанімації необхідними системами обігріву, пульсоксиметрами і моніторами стеження за маленькими пацієнтами. Життя і здоров’я дітей – один з головних пріоритетів, цього року ми продовжимо оновлювати матеріальну базу запорізьких лікарень, –  розповів Анатолій Пустоваров.
У планах на 2017 рік – придбати лампу для фототерапії новонароджених, апарати штучної вентиляції легких, реанімаційні системи для новонароджених і відремонтувати другий лікувальний блок з операційною.