Юліана Козаченко: «Запоріжці спрямували до бюджетів усіх рівнів майже 2,8 мільярда гривень»

За перший квартал 2017 року до бюджетів усіх рівнів від запорізьких платників надійшло майже 2,8 мільярда гривень податків (без показників Запорізького управління Офісу великих платників податків ДФС). Про це повідомила в. о. начальника  Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко.

Позитивна динаміка у зростанні надходжень стала можливою завдяки сумлінній сплаті податків підприємцями запорізького краю. Зокрема, за три місяці до державної скарбниці перераховано 1,2 мільярда гривень, що на 364,7 мільйона гривень, або на 41,8 відсотка перевищує сплату за аналогічний період минулого року, ‒ зазначила Юліана Козаченко.

 

У розрізі основних надходжень лідером з наповнення держбюджету є податок на додану вартість – 531,5  мільйона гривень, що на  215,8 мільйона гривень, або на 68,3 відсотка більше ніж торік.
Податку на прибуток підприємств надійшло 207,2 мільйона гривень. Рівень відповідного періоду минулого року перевищено на 7,3 мільйона гривень, або на 3,7 відсотка.

Значною є сплата податку на доходи фізичних осіб – 290,2  мільйона гривень. Порівняно з минулим роком надходження зросли на 92 мільйони.

 Головне управління ДФС у Запорізькій області