Волонтери Вінд Пауер озеленили територію стадіону в Ботієво

Співробітники Вінд Пауер і жителі села Ботієво взяли участь у волонтерській акції “Чисте місто”, яку щорічно проводять компанії ДТЕК і СКМ. В суботу 8 квітня волонтери висадили алею дерев на території футбольного стадіону в Ботієво.

У волонтерській акції взяли участь більше 70 жителів Ботієво і співробітників Ботієвської ВЕС Вінд Пауер. Разом вони висадили на території спортивного об’єкту 56 саджанців ясена, черемхи, сосни і 20 кущів ялівцю. Через декілька років, коли саджанці підростуть, ботиєвські футбольні уболівальники зможуть спостерігати за грою своїх улюблених команд з комфортом в тіні дерев. Найменші учасники акції взяли участь в майстер-класі по розпису дерев’яних вітрячків для прикраси стадіону.
“Це друга волонтерська акція, в якій беруть участь співробітники Ботієвської вітроелектростанції, – прокоментував керівник департаменту по експлуатації Вінд Пауер Андрій Журов. – Вважаю, що це прекрасна традиція, яка об’єднує відповідальних людей, подає хороший приклад дітям, дозволяє зробити міста і села, в яких ми живемо і працюємо, кращими і красивішими”.

 

“Стадіон, територію якого ми сьогодні благоустроюємо, був побудований минулого року за допомогою соціальних інвестицій Вінд Пауер. Коли співробітники компанії запропонували провести спільну волонтерську акцію, жителі села одразу ж відгукнулися. Сьогодні ми добре попрацювали разом. Це приклад того, яких результатів досягають бізнес і громада, об’єднуючи зусилля, – прокоментував голова Ботієвської об’єднаної громади Микола Чубуклеєв.