Дотримуватися правил дорожнього руху запоріжців закликали тематичним флешмобом

Запорізькі поліцейські, школярі та студенти приєдналися до проведення Всеукраїнського флешмобу, спрямованого на підвищення рівня безпеки дорожнього руху.
10 квітня на межі з Дніпропетровською областю відбулась урочиста передача естафети.

Запорізькі правоохоронці від дніпропетровських колег отримали символи всеукраїнського флешмобу – прапор та іграшкового інспектора Гриву, які «мандрують» містами України.

 

У супроводі справжнього запорізького козака поліцейські вирушили на острів Хортиця.

В історично-культурному комплексі «Запорізька Січ» правоохоронців та інспектора Гриву зустріли школярі-учасники команди юних інспекторів дорожнього руху «Сигнал» та клубу веселих і кмітливих «88-е чудо света».

Діти показали фрагменти своєї програми, яку завершили запуском голубів і повітряних кульок.
11 квітня заходи продовжились в одному з найпопулярніших торгових центрів Запоріжжя, де відбувся флешмоб із безпеки дорожнього руху. Привернути увагу відвідувачів закладу вдалось завдяки сиренам поліцейського автомобіля, який знаходився у фойє торгового центру.

Потім студенти, школярі та поліцейські влаштували танцювальний флешмоб, після якого роздали присутнім кульки, книжки з правилами дорожнього руху та світловідбиваючі значки.

Як розповів старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Андрій Топчій, ціль флешмобів – звернути увагу громадян на проблему безпеки на дорогах і найголовніше – зберегти якомога більше життів учасників дорожнього руху, зокрема дітей.

По закінченню заходу запоріжці залишились не лише з великою кількістю позитивних емоцій, а й з корисною інформацією. Учасникам флешмобу вдалося привернути увагу до проблем безпеки дорожнього руху. Тож мета була досягнута.

Перехідні символи Всеукраїнського флешмобу запорізькі поліцейські передадуть колегам із Донецької області, які продовжать місію – закликати українців до безпеки на дорогах.

За матеріалами zp.npu.gov.ua