Запорізька торгово-промислова палата відкриває нові можливості для бізнесу

Під таким гаслом відбулося засідання Ради Запорізької торгово-промислової палати, в ході якого керівники промислових компаній регіону, малого та середнього підприємництва, представники влади, громадськості обговорили актуальні інструменти

розвитку бізнесу і, зокрема, нещодавно презентований проект Експортної стратегії України, у розробці якого брала участь і ТПП України. До обговорення долучився експерт з експортних питань, віце-президент торгово-промислової палати України Сергій Свистіль.

 

Враховуючи регіональні особливості торгово-економічної активності, Запорізька ТПП традиційно бере активну участь у стратегічному плануванні та реалізації ключових обласних програм.

За словами президента Запорізької торгово-промислової палати Володимира Шамілова, реалізується цілий ряд заходів, спрямованих на підвищення економічної ефективності регіону, організація працює над питаннями виходу запорізьких компаній на світові ринки, підвищенням конкурентоспроможності, розвитку кооперації, обізнаності в питаннях законодавства та технічних вимог до продукції.

Серед наймасштабніших проектів минулого року – перший міжнародний форум інтеграції та кооперації «InCo Forum-2016», що став логічним продовженням серії національних форумів з підтримки експорту в регіонах України. А вже сьогодні триває активна підготовка до Міжнародного екологічного форуму «ЕкоФорум-2017».

Робота з супроводження зовнішньоекономічної діяльності заснована на співпраці з провідними світовими бізнес-асоціаціями. Партнери ЗТПП є в Європі та в країнах Близького Сходу, в Азії та в Латинській Америці – діє більше 60 двосторонніх угод про співпрацю.

Довідка: До Запорізької торгово-промислової палати входить близько п’ятиста компаній регіону, що представляють практично всі галузі економіки.
Традиційно під час засідання Ради відбудалася церемонія урочистого прийому до лав Запорізької ТПП та ТППУ нових членів співдружності.