В Чистий четвер депутати облради спільними зусиллями навели лад на території комунального закладу на Хортиці

В Чистий четвер представники різних політичних фракцій Запорізької облради підтримали ініціативу голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака і вийшли на прибирання території комунального закладу

«Хортицкая Національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради.
Тут потрібна була саме чоловіча сила, адже за зимовий період на території зібрались купи сміття і гілок старих дерев, які необхідно було погрузити на спеціальну техніку і вивезти на утилізацію. Разом з головою Запорізької обласної ради Григорієм Самардаком, його першим заступником Єгором Семенковим і заступником Владиславом Марченком пліч-о-пліч трудились депутати облрали Ярослав Криль, Руслан Бойчук, Роман Кузьменко. Спільними зусиллями вони значно очистили галявини на пішохідні зони, а також оцінили хід робіт із благоустрою майбутнього реабілітаційного парку.

 

Голова облради Григорій Самардак подякував колегам за підтримку і зазначив, що спільна праця завжди об’єднує.

– А робота заради блага комунального закладу облради дозволяє робити реальний внесок у його розвиток і дає змогу планувати майбутнє таких перспективних проектів, – сказав Григорій Самардак.

– Я з радістю підтримав ініціативу проведення депутатського суботника.  Треба прибирати політичні чвари і дружно працювати, сказав депутат Запорізької облради Ярослав Криль.
Переваги командної роботу підкреслив і заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко.

– Саме в неформальній обстановці ми можемо знайти спільну мову, в тому числі, і з робочих питань. Роботи в нас багато, будемо працювати, – сказав Владислав Марченко.
Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков нагадав, що на 11-й сесії обради з обласного бюджету було виділено 5 млн. грн. на благоустрій території майбутнього реабілітаційного парку і проектно-кошторисну документацію реконструкції будинку для реабілітації дітей з особливими потребами. Тут передбачено зведення майданчиків, атракціонів, фонтану, Алеї Миру, релакс-зони та інших цікавих локацій.

   
– Незабаром ця територія стане чудовим об’єктом рекреації на острові Хортиця. І цей об’єкт створений завдяки спільним зусиллям депутатів Запорізької обласної ради. Ми турбуємось про майбутнє заповідної території острова Хортиця, і про майбутнє закладів обласної ради, – сказав Єгор Семенков.