День народження Героя України, прославленого запорожця Віталія Антоновича Сацького

22 квітня – День народження Героя України, відомого на весь світ металурга, нашого прославленого земляка Віталія Антоновича Сацького.

Віталій Антонович Сацький все своє життя присвятив розвитку металургійної галузі. Але найголовніша справа його життя – турбота про людей, уважне ставлення до проблем і потреб робочої людини.

 

«Кілька поколінь запорізьких керівників всіх рангів по праву вважають Віталія Антоновича Сацького своїм вчителем і наставником. Адже його щира любов до людей стала зразком для наслідування в роботі із багатолюдними колективами і в управлінні багатотисячною громадою. Досвід Віталія Антоновича Сацького і знання, які отримують сьогоднішні керівники-управлінці, допомагають нам будувати вільну, економічно незалежну державу. Без перебільшення, Віталій Сацький – людина-легенда! Віталій Сацький – гордість України! Ім’я цієї людини золотими літерами вписано в історію Запорізького краю!», – відзначив голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак і від усієї душі побажав Віталію Антоновичу якнайскорішого одужання, сили духу і віри в краще!