У рамках Дня цивільного захисту рятувальники та освітяни провели семінар-нараду

31 рік тому весь світ дізнався про руйнівну силу «мирного атому», коли сталася наймасштабніша техногенна катастрофа ХХ століття – аварія на Чорнобильській АЕС. Пам’ятаючи подвиг героїв-ліквідаторів, сьогодні рятувальники навчають

підростаюче покоління як створити свою територію безпеки та запобігти трагічним наслідкам від різноманітних надзвичайних ситуацій.
27 квітня на базі комунального закладу «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт» фахівці ДСНС області спільно з освітянами провели кущовий семінар у рамках Дня цивільного захисту.

 

Під час проведення теоретичної частини учасники обговорили пріоритетні напрямки навчально-виховної діяльності комунального закладу у забезпеченні безпеки дітей, управлінське забезпечення установ і закладів з питань безпеки життєдіяльності. Рятувальники надали освітянам методичні рекомендації щодо організації протипожежної безпеки в закладах освіти і обговорили з учасниками правила евакуації з приміщення, в якому виникла пожежа та використання первинних засобів пожежогасіння.

У практичній частині семінару співробітники ДСНС спільно з педагогами і вихованцями навчального закладу  провели тренування, щодо дій під час повідомлення про радіаційну небезпеку.
На базі ДНЗ “Сонечко” вихователі спільно з рятувальниками відпрацювали дії під час повідомлення про виявлення ртуті.
Для ефективного засвоєння отриманих знань на уроках з основ безпеки життєдіяльності, школярі вчилися шити ватно-марлеву пов’язку, адже це самий простий засіб захисту органів дихання, який застосовується у разі забруднення повітря.

Також, вихованці «Дивосвіту» у рамках інтерактивного заняття з образотворчого мистецтва, вшановуючи подвиг героїв-ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС виліпили з глини мирний атом та Дзвін Миру як символ пам’яті та невимовної вдячності за ту жертву, яку поклали рятувальники в ім’я майбутнього нашої держави і усього світу.