27 травня пройде Запорізький туристичний фестиваль-ярмарок „Запоріжжя – місце щастя”

27 травня 2017 року на площі Маяковського в обласному центрі заплановано проведення Запорізького туристичного фестивалю-ярмарку „Запоріжжя – місце щастя” . Організатор заходу –  відділ туризму та культурної спадщини

управління культури і туризму Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації.

 

     Перший Запорізький туристичний фестиваль-ярмарок проходив у Центральному парку культури і відпочинку „Дубовий гай” минулого року і зарекомендував себе як гарний огляд ринку туристичних послуг області. Планується, що під час туристичного фестивалю-ярмарку цього року на південно-східному туристичному ринку України відбудеться прорив нового туристичного продукту та пропозицій, розшириться коло ділових партнерів, активізується маркетингова та інвестиційна політика.
    Запорізький туристичний фестиваль-ярмарок „Запоріжжя – місце щастя” презентуватиме туристичні продукти міста Запоріжжя та Запорізької області – туристичні об’єкти, заклади культури та розміщення (готелі, бази відпочинку, пансіонати, санаторії, хостели), заклади харчування (кафе, ресторани), зелені садиби; представників пізнавального туризму, етнотуризму, екстремального туризму, пляжного туризму на узбережжі Азовського моря. Учасникам буде надана можливість презентувати свої послуги.

    До участі запрошуються туроператори та турагенства, готельєри та спеціалісти гостинності., представники баз відпочинку, пансіонатів, зелених садиб, професійні асоціації і державні адміністрації, а також представники засобів масової інформації. Для туроператорів, агентів, готельерів та підприємців сфери гостинності за заявками на безоплатній основі надаються робочі місця, де можна буде обговорити умови праці, цінову політику в новому сезоні, укласти договори.

    У програмі фестивалю-ярмарку „Запоріжжя – місце щастя” – презентація нових туристичних маршрутів, розважальні програми для дітей та дорослих, розіграш путівок та призів від учасників фестивалю, показові виступи представників екстремальних видів спорту, презентація туристичної літератури, виступи колективів, та багато іншого. Для представників засобів масової інформації 28 травня буде організовано інформаційний тур до узбережжя Азовського моря, де журналісти зможуть переконатися у перевагах відпочинку у Запорізькій області, відвідати бази відпочинку, заклади  харчування, розважальні об’єкти та об’єкти інфраструктури курортного міста Бердянська.

     Організатори запрошують усіх, хто надає туристичні послуги, взяти участь  у фестивалі – ярмарку та до 15.05.2017 поінформувати  організаторів про участь у виставці, подавши заявку  (бланк заявки додається) на електронну адресу zaptur@ukr.net
    Телефони для довідок: (061) 239-06-33, (096) 109-04-56 (Нічта Катерина Володимирівна).