Григорій Самардак чекає від запорізької молоді ініціатив

– Сьогодні в нашій країні відбуваються серйозні зміни. Це історичний момент, і ми з вами в ньому живемо, працюємо, вчимося. Ви, як покоління ровесників незалежності України, повинні бути активними, ініціативними

і небайдужими. Тільки так можна змінити країну і зробити її такою, в якій вам буде комфортно жити і в якій ви зможете реалізувати свій потенціал, – звернувся до учасників обласного молодіжного Форуму голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.  

 

У Запоріжжі проходить обласний молодіжний Форум «Розвиток молодіжних центрів Запорізького краю. Кращі практики”. Протягом двох днів в рамках Форуму пройдуть зустрічі, семінари, тренінги, дискусії, робота в секціях, де студентська та робоча молодь регіону обговорить актуальні теми розвитку молодіжних ініціатив і пройде ознайомлення з різними суспільними проектами. Серед тем, обраних для панельного обговорення на Форумі: «Молодіжний працівник, кращі практики в об’єднаних територіальних громадах та районах області», «Молодіжні ініціативи та проекти – формула успіху», «Участь молоді в реалізації молодіжної політики через молодіжні центри».

Під час урочистого відкриття Форуму з вітальним словом до молодих людей звернулися заступник голови Запорізької ОДА, депутат обласної ради Едуард Гугнін, ректор ЗНТУ, депутат обласної ради Сергій Бєліков, начальник управління фізичної культури та спорту ОДА Наталія Власова, представник Міністерства молоді та спорту України Аліна Янчук, сертифікований тренер Ради Європи Ярина Боренько.  

Голова Запорізької обласної ради зазначив, що сьогодні в складі депутатського корпусу обласного парламенту багато молодих людей, і це – позитивна тенденція розвитку демократичного суспільства. Григорій Самардак запропонував учасникам громадського молодіжного руху активно цікавитися і брати участь в житті регіону та в роботі обласного парламенту, бути в курсі подій. Також Григорій Самардак від імені обласної ради нагородив грамотами кращих представників молодіжного руху Запорізької області.  

– Повірте, багато в розвитку Запорізької області та України, в цілому, залежить від вашої життєвої позиції. Одного бажання мало. Потрібно багато працювати, причому не перекреслюючи, а, навпаки, доповнюючи досвід попередніх поколінь. Ви живете в унікальному регіоні і в прекрасній країні.  Проявляйте ініціативу щодо поліпшення своєї країни. Вчіться бути сміливими і відповідальними, – побажав учасникам обласного молодіжного форуму Григорій Самардак.