Підведені підсумки місячника добровільної здачі зброї

Протягом квітня до підрозділів Національної поліції в Запорізькій області було добровільно здано 167 одиниць зброї, 61 спецзасіб та понад дві тисячі набоїв. Згідно чинному законодавству

особа, яка добровільно здала до органів поліції незаконну зброю, звільняється від кримінальної відповідальності. З метою виведення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки 1-го квітня було розпочато місячник добровільної здачі цих небезпечних предметів.

 

Протягом місяця до органів та підрозділів Національної поліції в Запорізькій області було здано 167 одиниць зброї, у тому числі 32 – армійських зразків, та 12 одиниць нарізної мисливської. Окрім того, громадяни позбулися 61 спецзасобу (газових пістолетів та револьверів), 19 травматичних пістолетів, 1,32кг вибухових речовин, 56 гранат, 27 снарядів і мін та 2145 набоїв різних калібрів.

Так 21 квітня до Шевченківського відділення поліції звернувся місцевий мешканець, який добровільно видав знайдені ним 15 протитанкових гранатометів та два підствольних гранатомети. Наступного дня гранатомет РПГ-26 здав до місцевого відділення поліції мешканець Запорізького району.

За результатами місячника 65 громадян звільнено від кримінальної відповідальності за незаконне зберігання зброї, боєприпасів та вибухівки. І хоча місячник завершено, позбутися незаконної зброї та відповідальності за її зберігання можна у будь який час, звернувшись до органів Національної поліції в Запорізькій області.

Відділ комунікації поліції Запорізької області