у Мелітопольському відділі поліції призначено службову перевірку

Під час проведення масових заходів присвячених 72 річниці Дня перемоги над фашизмом у місті Мелітополь було зафіксовано ряд правопорушень стосовно використання забороненої символіки та невиконання співробітниками поліції своїх службових обов’язків. За даними фактами призначено службову перевірку.
У Мелітополі відбулись масові заходи, учасниками яких стало близько 4 тисяч громадян. Для забезпечення громадського порядку було залучено 200 правоохоронців.

Керівництвом та співробітниками місцевого відділу поліції було допущено ряд прорахунків із забезпечення законності під час проведення масових заходів до Дня Перемоги.
Так, деякі учасники мітингу використовували сепаратистську символіку – георгіївські стрічки. Дані правопорушення не були зареєстровані місцевою поліцією.

Зважаючи на це, начальником Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Олегом Золотоношею було ініційовано проведення службової перевірки щодо організації охорони громадського порядку під час проведення масових заходів до Дня Перемоги у Мелітополі, а також роботи Мелітопольського відділу поліції в цілому.

«На час проведення службової перевірки від виконання своїх службових обов’язків відсторонено начальника Мелітопольського відділу поліції Юрія Буланова. Тимчасово виконуючим обов’язки призначено Володимира Бондаренка» – зазначив очільник запорізької поліції Олег Золотоноша.

Відділ комунікації
поліції Запорізької області