Запорізька обласна служба зайнятості інформує

Протягом січня-квітня 2017 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 38,6 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості (що на 14,7% менше минулорічного показника).

За сприяння служби зайнятості протягом січня-квітня 2017 року 10,2 тис. безробітних знайшли роботу, з них 249 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 20 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 4 громадянина, старших від 45 років та з числа ВПО та АТО , які отримали ваучери на навчання та підвищення кваліфікації; 5,3 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

 

«Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області на 1 травня 2017 року становила 1028 одиниць. Середній розмір заробітної плати у вакансіях, наданих роботодавцями до центру зайнятості, становить 4197 грн. (середній рівень по Україні – 4262 грн.), – розповіла директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік. –  Одночасно, кількість претендентів на одну вакансію в Запорізькій області становить 20 осіб. Головним нашим завданням залишається в тісній співпраці з роботодавцями наповнити ринок інформацією про вільні робочі місця з гідними умовами та оплатою праці».

 Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії висококваліфікованих робітників – слюсарі, електрогазозварники, водії, кухарі, продавці, молодші медсестри, офіціанти, трактористи та інші представники робочих професій. Також мають попит фахівці з високим рівнем кваліфікації – бухгалтери з відповідним досвідом роботи та  менеджери.

 Додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061)233-11-47, 067-74-29-101