Володимир Буряк прийняв рішення створити в Запоріжжі муніципальну футбольну команду

У Запоріжжі з’явиться муніципальна футбольна команда “Металург”. Міський голова Володимир Буряк доручив винести це питання на розгляд сесії Запорізької міської ради. Про це Володимир Буряк повідомив на своїй публічній сторінці

в соціальній мережі “Фейсбук”.
– У Запоріжжя буде своя міська футбольна команда. Сподіваюся, що мене підтримають і депутати, і усі городяни. Адже футбол – це не просто гра, це потужна об’єднуюча сила. Ми рівні на спортивних трибунах. Ми разом, якщо вболіваємо за нашу команду. І перемоги у нас будуть загальні.
Сподіваюся, що наша міська футбольна команда завоює любов запорожців на полі і прославить ім’я рідного міста на спортивних аренах.

 

І називатися муніципальна команда буде, звичайно ж, “Металург”! – написав Володимир Буряк.
Міський голова висловив упевненість, що надійною базою для запорізької команди стане міська дитяча футбольна школа “Металург Запоріжжя”, яку міська влада змогла зберегти після ліквідації клубу.
Відмітимо, в інтерв’ю газеті “Запорозька Січ” Президент Професійної футбольної ліги України Сергій Макаров позитивно оцінив ідею міського голови Запоріжжя Володимира Буряка створити в місті муніципальний футбольний клуб “Металург”.

– Я сприймаю цю ініціативу, безумовно, позитивно, – підкреслив президент ПФЛ. – Хотілося б бачити в такому місті, як Запоріжжі – з таким традиціями і футбольною історією – стабільний клуб, який буде гарантовано на довгі роки вперед, представляти Запоріжжя. Тому що більше професійного футболу в Запорізькій області немає.

Сергій Макаров також нагадав, що подібний досвід в Україні вже є – в Тернополі, Житомирі.