Юліана Козаченко: "Надходження від Запорізької області перевищені майже на мільярд гривень"

За чотири місяці поточного року внесок від запорізьких суб’єктів господарювання до бюджетів усіх рівнів склав 3 мільярди 644,6 мільйона гривень, що на 992 мільйони більше, ніж торік (без врахування показників великих підприємств,

які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).
Як зазначила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, із цієї суми 1 мільярд 565,7 мільйона – надходження до державного бюджету, що на 450 мільйонів або на 40 відсотків перевищує сплату за аналогічний період минулого року.

 

Найбільше платники забезпечили сплату до державного бюджету податку на додану вартість – понад 693 мільйони, це практично на 260 мільйонів більше даних 4 місяців 2016 року.
Від запорізьких підприємств надійшло 215,6 мільйона податку на прибуток. Виконання індикативного показника забезпечено на 103,5 відсотка, а рівень відповідного періоду минулого року перевищено на 7 мільйонів.

Надходження до державної казни податку на доходи фізичних осіб склали близько 400 мільйонів, що на 123 мільйони більше, ніж торік. Виконання індикативів на цей рік складає 113 відсотків.
Крім того, запорізькі платники спрямували до бюджету понад 122 мільйони військового збору, плановий показник збільшено на 6,5 мільйона, порівняно з минулий роком рівень сплати зріс майже на 27 мільйонів.

Головне управління ДФС у Запорізькій області