Юні рятувальники розпочали боротьбу за звання кращої команди «Школи безпеки»

11 травня на території спортивного комплексу ГУ ДСНС України у Запорізькій області відбулось урочисте відкриття обласного етапу збору-змагань юних рятувальників «Школа безпеки». Участь у заході взяли учні навчально-виховних закладів області віком від 8 до 17 років.
Організаторами заходу виступили ГУ ДСНС України у Запорізькій області, департамент освіти і науки ОДА, Запорізьке обласне відділення Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки» та ЗНВК «Запорізька Січ» військово-спортивного профілю Запорізької міської ради.

Відкрила обласний етап змагань юних рятувальників голова Запорізького обласного відділення Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки» Юлія Епіхіна. «Бажаю командам швидких стартів, наснаги, нових високих результатів та чесної боротьби», – сказала вона.
Гасло Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки»: «Знати, щоб передбачати, передбачати, щоб діяти». Керуючись цим принципом, учасники заходу демонстрували свої знання та вміння на п’яти етапах, умови яких були максимально наближені до реальних. Тож у перший день боротьби на юних рятувальників очікувала насичена програма: психологічне тестування, етап «Медичний», бойове розгортання, рятувальні роботи в зоні техногенної аварії та рятування потерпілого з висотної будівлі.

Під час першого дня змагань боротьба за перемогу була запеклою. Представники команд змагалися на швидкість в одяганні захисного костюму Л-1, демонстрували порятунок постраждалого у зоні хімічного чи радіаційного забруднення та свої вміння користуватись засобами індивідуального захисту.
Під час бойового розгортання юні рятувальники показали, що складуть гідну зміну своїм старшим колегам. Діти продемонстрували свою швидкість, фізичну підготовку, вміння та навички, які необхідні для надання першої медичної допомоги та боротьби з вогняною стихією.

ГУ ДСНС України у Запорізькій області