«Батьківщина» закликає народ України повстати на захист сільськогосподарської землі

Партія розпочинає масштабний збір підписів проти продажу сільськогосподарської землі в Україні. Про це заявив голова фракції «Батьківщини» Запорізької обласної ради Олександр Старух. Це буде справжній

всенародний референдум, оскільки заплановано зібрати 10-15 млн особистих підписів, щоб показати владі, що люди не хочуть продажу землі.

 

Депутат від «Батьківщини» звернув увагу, що влада намагається узаконити продаж сільськогосподарської землі, «протягнувши» у парламенті відповідний законопроект. Він також звернувся до громадян України із закликом не вірити «промиванню мізків» – інформаційній компанії, яку зараз розпочала влада за продаж сільськогосподарської землі.

«Так само, як наші патріоти захищають українську землю на фронті, так само нам потрібно захистити нашу землю своїми підписами проти продажу сільськогосподарської землі», – зазначає Олександр Старух.

Лідер фракції «Батьківщини» Запорізької обласної ради  звертається до всіх місцевих рад з проханням провести позачергові сесії та ухвалити звернення до президента та уряду, до Верховної Ради з вимогою не розпродавати сільськогосподарську землю, доки в Україні не буде створено 2,5 млн фермерських господарств і поки країна не почне правильно обробляти свою землю, переробляти сільгосппродукцію, продавати готову продукцію, а не сировину.

Володимир Марчук