Депутати облради допоможуть запорожцям облаштувати території

У жителів Запорізької області з’явився додатковий шанс поліпшити інфраструктуру своїх територій за рахунок депутатського фонду. Так, в цьому році для кожного депутата обласної ради передбачено фінансовий

ресурс – по 700 тисяч гривень – для реалізації інфраструктурних проектів.
Зараз йде активний процес подачі заявок на виконання ремонтів, реконструкцій, закупівель устаткування за рахунок депутатського фонду. Остаточний перелік об’єктів повинен бути сформований до 1 червня цього року. Кожен з проектів депутати узгоджували зі своїми виборцями, у багатьох випадках ініціаторами проектів виступали самі громади.

 

– Цього року Запорізька обласна рада запустила пілотний проект із збільшення депутатського фонду. 700 тисяч гривень для реалізації інфраструктурних проектів – це солідний ресурс, який дозволить кожному депутату стати реальним помічником у здійсненні першочергових потреб своїх виборців. І, крім того, це ще хороший тест на депутатську ефективність, – упевнений перший заступник голови Запорізької обласної ради, депутат Запорізької обласної ради Єгор Семенков. На його думку, реальні фінансові інструменти депутатського корпусу будуть сприяти поліпшенню комунікації між депутатами облради і виборцями, які зможуть спільними зусиллями зробити життя в селах, районах і містах регіону більш комфортним і європейським.

Нагадаємо, однією з причин для збільшення депутатського фонду стала неефективна робота управління капітального будівництва Запорізької ОДА. У минулому році чиновники не використали понад 40 відсотків коштів, виділених обласною радою на будівництво і реконструкцію об’єктів, внесених до річного плану.