Гвардійці приєднались до урочистого заходу «Єдність поколінь»

На території Загальноосвітньої школи №95 міста Запоріжжя відбулось свято призначене 72-ій річниці Перемоги над нацизмом. Урочистості розпочались з виконання Державного гімну та вшануванню пам’яті загиблих героїв

хвилиною мовчання. Далі школярі привітали ветеранів Другої Світової війни патріотичними віршами та веселими піснями. Також перед усіма присутніми виступив музичний гурт військової частини 3029, який дуже сподобався слухачам. Хлопці підняли настрій юним школярам та навіть дорослих зарядили атмосферою свята. Водночас з концертною програмою гвардійці проводили агітацію жителів міста щодо проходження служби у рядах Національної гвардії України за контрактом.

 

Учні старших класів задавали багато питань та отримували змістовні відповіді, а малечу дуже вразила військова техніка, яка також знаходилась на території навчального закладу. Свято завершилось урочистим маршем військовослужбовців на честь ветеранів Великої Вітчизняної війни. «Діти сильно радіють військовій техніці, хлопці цікавляться проходженням служби і навіть дорослі задають багато питань щодо вступу у ряди Національної гвардії – зазначив старший солдат Андрій Смірнов – Сьогодні ми гарно попрацювали і задоволені тим, що створили справжнє свято для усіх гостей».

Редактор Анатолій Гололобов