Молоде поповнення військової частини 3029 згуртовується в єдиний міцний колектив

На цьому тижні з гвардійцями 9-го полку оперативного призначення проводився додатковий психологічний тренінг під назвою «Team building». Метою заняття є зближення військовослужбовців для підвищення

товариського духу та кращого згуртування колективу. В рамках надання практичної допомоги в організації і проведені професійної психологічної підготовки заняття проводились під керівництвом начальника психологічної служби Південного ОТО майора Юлії Макєєвої, яка створила для особового складу атмосферу гри та справжнього дружнього настрою. Перша вправа, яку виконували бійці називається «Плутаниця». У ході її виконання учасники повинні утворити коло та взяти один одного за руки в хаотичному порядку. Після цього завданням колективу є розпутатись не відпускаючи рук.

 

Хлопці запевняють, що ця вправа підняла їм настрій та розвиває не лише порозуміння між бійцями, а ще й розумові здібності. Наступним завданням було підтримання товариша у повітрі, коли він здійснює кругові оберти навколо свого тіла. Також особовий склад виконував вправу «Падіння на довіру», яка прийшлась до вподоби усім учасникам занять. По завершенню бійці подякували офіцерам психологічної служби за насичений та дуже цікавий тренінг. «Перш за все, ти починаєш більше довіряти людям, з котрими ще малознайомий – зазначив солдат Олексій Гонтар – А по-друге подібні психологічні тренінги дійсно допомагають дізнатись щось цікаве про людей, які напевно стануть для тебе кращими друзями».

Редактор Анатолій Гололобов