На Запоріжжі викрито "сканерістів"

Запорізькі правоохоронці викрили та затримали злочинну групу у складі 3-х осіб, які здійснювали крадіжки майна з автомобілів громадян за допомогою пристрою для сканування коду сигналізації.14 травня

близько 16 години у ході реалізації оперативної інформації працівниками кримінальної поліції Комунарського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області було помічено 3-х підозрілих осіб, які пересувались на автомобілі ВАЗ-2106. Група невідомих направилась до одного з гіпермаркетів Запорізького районі, де на його автостоянці сканували код сигналізації автомобіля Мітсубісі «Лансер», чорного кольору та викрали майно.
Після скоєння злочину зловмисники спробували залишити місце події, однак після переслідування їх було затримано.
Правоохоронці встановили, що до правопорушення причетні мешканці Запоріжжя 1987, 1991 та 1992 років народження.
Викрадене майно та пристрій для сканування коду сигналізації вилучено. На теперішній час доведена причетність членів угрупування до вчинення 4 злочинів, а саме 1 пограбування та 3-х крадіжок.

 

Вирішується питання щодо затримання зловмисників в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ст. 185 (крадіжка) та ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Відділ комунікації

поліції Запорізької області