У Запоріжжі провели соціальну акцію «Школа і поліція»

Працівники відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Запорізькій області запросили більше 1000 школярів, щоб познайомити з роботою різних

підрозділів Національної поліції.
Задля підвищення рівня правових знань підлітків, інформаційно-роз’яснювальної роботи серед дітей для формування навичок безпечної поведінки, формування позитивного та гідного ставлення до працівників поліції та роботи правоохоронних органів, профілактики дитячих суїцидів, попередження жорстокості серед дітей та протидії вчинення насильства проти них, а також у рамках всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху працівники поліції зібрали більше 1 тисячі школярів на базі тренінгового центру Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.

 

Акція розпочалася із шикування, під час якого прозвучав гімн України. З привітальним словом до дітей звернувся начальник Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Олег Золотоноша: «Одним із найважливіших завдань поліції на сьогодні – це звичайно ж захист нашого підростаючого покоління, майбутнього нашої країни. Ми все робимо для того, щоб діти розвивалися, були в безпеці. Я хочу, щоб ви знали, що найвища цінність – це людське життя. Всі труднощі, які здаються непереборними, – тимчасові. І для нас, дорослих, немає нічого прекраснішого дитячої посмішки і радощів. Ви можете завжди на нас розраховувати. Поліція завжди готова прийти на допомогу. Ми зробимо все від нас залежне, щоб у вашому житті було менше зла і несправедливості, а  більше приводів для радощів», – зазначив очільник запорізької поліції.

Також Олег Золотоноша нагородив грамотами та подарунками дітей-переможців обласного етапу конкурсу малюнків «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».
В акції всього взяло участь більше 1000 школярів з різних навчальних закладів  Запоріжжя. На святі виступила команда юних інспекторів дорожнього руху з 88-ї школи. Діти закликали дотримуватися правил безпеки на дорогах.

Потім для учнів діяло 8 факультативів, під час яких поліцейські ознайомили дітей зі специфікою своєї роботи.
Діти приміряли поліцейську амуніцію, а також «захопили» поліцейський автомобіль.
Не залишив поза увагою дітей виступ кінологів з їхніми чотирилапими помічниками, які показали неабияку професійну підготовку.

Наприкінці заходу виступив спецпідрозділ роти особливого призначення “КОРД”, який вразив не тільки дітей, а й дорослих. Спецпризначенці показали свої вміння і навички, як протистояти злочинцям, захищати громадян від нападу та затримувати правопорушників. Дійство весь час супроводжувалось звукошумовими ефектами, що додавало більшого враження від побаченої професійної та злагодженої підготовки бійців підрозділу.

Весь час діти знаходились під пильним наглядом правоохоронців, тож школярі почувалися у безпеці та ніщо не завадило їм отримати позитивні враження.

Відділ комунікації
поліції Запорізької області