Крок у майбутнє разом з «BEST JOB FAIR 2017»!

Крок у майбутнє разом з «BEST JOB FAIR 2017»!

Анастасія Шевченко (текст, фото)

Захоплені обличчя молоді, повної ентузіазму та натхнення, роботодавці, відкриті для бесіди з кожним бажаючим – все це ярмарок кар’єри “BEST Job Fair 2017”, який проходив 15 травня у ДК «Дніпроспецсталь».

“BEST Job Fair 2017” – ідеальний простір для спілкування між представниками компаній , студентами і молодими фахівцями, а також унікальна можливість поєднати інтереси роботодавців та шукачів в одному місці, в один час. Протягом дня можна було поспілкуватися з представниками компаній, дізнатися детальніше про вакансії, заповнити резюме та подати його безпосередньо представнику компанії. Це відмінна можливість для студентів і молодих фахівців пошуку роботи та стажувань в українських, а також іноземних компаніях.
На офіційному сайті ярмарка зазначено, основна ідея “BEST Job Fair 2017” – надання інформації про особливості прийому на роботу, організації праці, кар’єрного росту і професійного розвитку студентів та молодших фахівців безпосередньо від їх потенційних роботодавців.
Студенти прагнуть заробітку! Студенти – кров з молоком, енергійні, креативні, джерела нових ідей. Бажання професійного зростання, самовдосконалення та свіжий погляд – постійні супутники молоді. Саме в цьому перевага студентів і молодих фахівців при прийомі на роботу поряд з працівниками з своїми сформованими професійними поглядами.

 

IMG 9506
На ярмарку були представлені відомі компанії України, які зарекомендували себе, як-от: E.Y, Sun InBev, P&G, InCode, Jabil, Computools, Beetroot.
Однією з присутніх компаній була E.Y. EY – компанія, перевірена часом. «Ми маємо більш ніж сторічну історію і прагнемо розвивати не лише свій бізнес, але й усе ділове середовище. Так, окрім надання професійних послуг, ми підтримуємо розвиток підприємництва та освіти по всьому світу»,-повідомляють представники компанії.
Головні вимоги, які висуває компанія студентам 4-6 курсів та випускникам економічного, юридичного або технічного факультету, яка хоче потрапити на роботу: впевнене володіння англійською мовою, можливість поєднувати навчання в університеті з роботою, готовність до відряджень.
Компанія AB InBev – світовий лідер пивоваріння, яка входить до п’ятірки найбільших виробників споживчих товарів. Пиво є найдавнішою соціальною мережею, що протягом тисячоліть збирає людей разом. Відданість AB Inbev традиціям і якості бере початок з пивоварні «Ден Хорн» в Левені (Бельгія), починаючи з 1336 року, а новаторський дух від Anheuser&Co, заснованій у 1852 році в Сент-Луїсі (США).

IMG 9525
Перевагами роботи саме у AB InBev, компанія вважає офіційну, стабільну заробітну працю, обмін ідеями та кращими практикантами, премії за досягнення результату, програми кар’єрного та професійного росту співробітників, щорічний перегляд оплати праці, медичне страхування для співробітників, корпоративний мобільний зв’язок та багато іншого.
«Ми працюємо, щоб зробити ваше повсякденне життя кращим! Ми бачимо великий потенціал в, здавалося б, незначних моментах життя. Чистка зубів. Миття волосся. Прийняття душу. Гоління. Догляд за дитиною. Прибирання будинку. Миття посуду і прання. Ми створюємо продукти, які допомагають зробити ці моменти трохи простіше.», – стверджує компанія P&G.
На питання, чому українці обирають саме продукцію P&G, гості ярмарка відповідали – надійність, довіра, якість.
Спікери – представники компанії на “BEST Job Fair 2017” розповіли студентам та молодим спеціалістам про переваги роботи в компанії, умови та етапи проходження співбесід на шляху до омріяної роботи. Так, щоб отримати можливість працювати чи проходити стажування в компанії, претендент перш за все повинен пройти 5 «кроків», серед яких подача заявки, тестування, перше інтерв’ю, групове інтерв’ю та останній етап-безпосередня пропозиція про роботу.
Претендент, який успішно пройшов співбесіду, запрошується на стажування, яке триває від 3 до 6 місяців. Стажеру надається корпоративне житло, офіційне працевлаштування та заробітна плата. Стажеру надається бізнес-проект, реальне завдання, виконуючи яке стажер повинен проявити свої творчі навички, знання та практичні вміння. Результат стажування – захист власного бізнес-проекту. Залежно від якості виконання та захисту, стажеру або пропонують роботу, або він отримує прекрасний досвід роботи.

IMG 9529
Серед основних вимог, які висуває компанія до студентів та молодих спеціалістів – вільне володіння англійською мовою на рівні вище середнього, участь в студентських організаціях і заходах, у волонтерських проектах і стажуванні за кордоном буде однією з суттєвих переваг.
«Наші люди – наша цінність. Саме тому ми готуємо лідерів для кожного регіону і рівня компанії»,- підсумували під час виступу спікери-представники компанії Ірина Плевако та Тетяна Пархоменко.
InCode – компанія в сфері розробки і надання цифрових продуктів і послуг будь-якої складності.
«Наша головна мета – створення ефективних рішень у сфері IT. Наша візитна картка — професійний і якісний підхід на всіх етапах розробки проекту», – зазначила спікер-представник компанії Ірина Руда.
Головне для компанії – перспектива прийняття на роботу того чи іншого претендента, здатність креативно мислити та розвиватися.

IMG 9512
На питання щодо наявності у компанії студентів, спікер Ірина Руда відповіла: «InCode – молода компанія, що швидко розвивається, працівників-студентів досить багато. Ми лояльно ставимось до кожного працюючого студента, однак кожен в свою чергу повинен розуміти відповідальність роботи».
Людина – це головний ресурс наступної компанії, яка представляла свою роботу студентам. Компанія «Jabil» входить у трійку найбільших контрактних виробників електроніки у світі. Підприємства корпорації надають широкий спектр послуг з розробки дизайну, конструювання, виробництва електронних виробів та управління продуктом, гарантійного та післягарантійного обслуговування, виконуючи замовлення всесвітньо відомих компаній у різних галузях: авіакосмічна та оборонна промисловість, комп’ютери та пристрої зберігання інформації, цифрова побутова техніка, медичне обладнання, засоби мобільного зв’язку, мережеве та телекомунікаційне обладнання, техніка на сонячній енергії, тощо.
«Головне наше завдання – це навчання персоналу, підготовка власних спеціалістів високого рівня. Саме тому зараз проводиться багато навчань. Запрошуються як тренери з-за кордону, так і вітчизняні. В Україні протягом останніх років існують проблеми з інженерними кадрами, їх нестача. Саме тому ми їздимо до вишів, щоб заохочувати студентів, приходити до нас на стажування. Згодом люди залишаються. Так, 30% наших працівників прийшли працювати на підприємство, ще будучи студентами. Середній вік наших працівників – 30 років. Це професіонали, які працюють за новими високими стандартами, і це дозволяє компанії рухатися вперед», – зазначає Генеральний директор «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед».

IMG 9505
Серед представників – компаній IT-сфери були представники компаній Computools та Beetroot. IT-галузь, створена з нуля, уже сьогодні є однією з головних експортних галузей економіки України. Тому, представники компаній наголошують на тому, що потрібно ризикувати, бо результат виправдовує ризик. Хто шукає, той завжди знайде!
Менеджер з розвитку компанії «Beetroot» Аксель Нордфельдт розповів про історію успіху компанії та можливості, які відриваються перед охочими розкрити свій потенціал та працювати в дружній команді.
«Давайте поговоримо про Beetroot. В перекладі з англійської “beetroot” – це бурячок. Але для нас це перш за все ІТ-компанія зі Швеції, яка створює команди веб-розробників, дизайнерів та WordPress спеціалістів.
Історія Beetroot почалась, коли Андреас Флодстрьом та Густав Хенман вирішили створити свій власний бізнес. Це рішення в корені змінило їх життя та життя оточуючих. Після довгих міркувань вони зрозуміли, що немає кращого місця для молодої ІТ-компанії, ніж Україна. Так був створений Beetroot -компанію, що поєднала аутентичну українську культуру із шведськими цінностями – довірою, особистою відповідальністю та рівністю.
Beetroot – це другий дім для більш ніж ста професіоналів, які знайшли тут теплу, дружню атмосферу», – захоплююче розповів Аксель Нордфельдт.
Спікер також зазначив, що скоро в Запоріжжі намічається відкриття “Beetroot Academy”, яка готуватиме спеціалістів у сфері IT.У Запоріжжі є IT-потенціал.
На питання, як можна потрапити на навчання в Академію, представник компанії зазначив, бажання та час – головні двигуни, завдяки яким можна потрапити в Академію. Курс навчання достатньо інтенсивний – 4 місяці. Головне – не боятись рухатися вперед!
Дух життя, ажіотаж, який був протягом проведення ярмарка, зник близько о 16 годині. Ярмарок добіг свого логічного завершення.
Студенти – це такий народ, який не може без пригод! Ярмарок кар’єри “BEST Job Fair 2017” надав студентам та молодим спеціалістам можливість відкрити нові горизонти та стати на кров ближче до своєї майбутньої кар’єри.