У Запоріжжі правоохоронці вилучили понад 15 тисяч літрів спирту

У результаті спільних заходів працівниками поліції та прокуратури було ліквідовано «підпільне» виробництво алкогольних напоїв. Правоохоронці виявили канал постачання спирту та місце його зберігання.

Співробітники поліції отримали оперативну інформацію про діяльність підпільного горілчаного цеху на території міста Запоріжжя. Під час проведення комплексу оперативно-розшукових заходів було виявлено канал постачання спирту для подальшого виробництва фальсифікованого алкоголю, «підпільний» цех по його виготовленню та встановлено місце зберігання сировини.

 

В ході слідчо-оперативних заходів в рамках кримінального провадження 15 травня співробітники слідчого відділення Олександрівського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області та працівники Запорізької прокуратури провели санкціонований обшук в одному із складських приміщень в Комунарському районі Запоріжжя. Правоохоронці виявили та вилучили 15, 5 тисяч літрів спирту.

Відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут підакцизних товарів) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Відділ комунікації

поліції Запорізької області