У Запорізькому регіоні платники спрямували 122 мільйони гривень військового збору

З початку року надходження з військового збору склали майже 122,3 мільйона гривень, що на 26,7 мільйона більше, ніж торік. Очікувані доходи бюджету на поточний рік перевищено на 6,5 мільйона. У квітні платники

забезпечили понад 33,6 мільйона, що перевищує рівень квітня минулого року на 7,2 мільйона.
Традиційно, найбільші суми податку спрямували платники Вознесенівського району м. Запоріжжя – майже 21 мільйон, м. Енергодар – близько 13 мільйонів, Мелітопольського району – 11 мільйонів, Олександрівського – більш ніж 10 мільйонів, Дніпровського – 9,6 мільйона, Шевченківського районів обласного центру – понад 8 мільйонів, а також Бердянського району – 7,5 мільйона, Комунарського району – 6,7 мільйона та інші.

 

За останні два роки щомісячні відрахування на фінансування армії зросли щонайменше на 12 мільйонів – з 18 мільйонів у 2015 році – до 30,6 мільйона – у 2017 році. Здебільшого, на це вплинуло зростання мінімальних заробітних плат та заходи з її легалізації. Військовий збір, як й інші відрахування з доходів фізичних осіб, сплачується з легальних зарплат та інших виплат. Тому детінізація ринку зайнятості населення – значний резерв у додаткових надходження коштів до бюджетів.

Головне управління ДФС у Запорізькій області