Запорізькі роботодавці перерахували понад 1,6 мільярда гривень ЄСВ

За січень-квітень 2017 року у Запорізькій області страхувальники спрямували до соціальних фондів 1 мільярд 648 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Це на 267 мільйонів або на 19 відсотків більше індикативних показників, темп росту надходжень до аналогічного рівня минулого року становить 141 відсоток. Про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко.

 

Серед найбільших платників внеску – підприємства, установи та заклади бюджетної сфери, енергетики, державної оборони та правоохоронних структур.

На сьогодні у Запорізькому регіоні майже 92 тисячі платників ЄСВ, найбільша кількість з яких – це фізичні особи-підприємці – понад 77,5 тисячі та майже 14,4 тисячі юридичних осіб. Запорізькі роботодавці використовують труд 354 тисяч працівників, виплачуючи їм у середньому 5,4 тисячі гривень на місяць.

– Оскільки єдиний соціальний внесок лежить в основі фінансування пенсій та інших соціальних виплат, контроль за його сплатою –  це один з пріоритетів у роботі фіскальної служби. В результаті спільних дій з іншими органами влади, зокрема, Головним управлінням Пенсійного фонду в Запорізькій області та регіональним підрозділом Державної служби України з питань праці, з початку року легалізовано зарплату понад 1,3 тисячі застрахованих осіб, додатково надійшло від сплати ЄСВ майже 109 тисяч гривень, – зазначила Юліана Козаченко.

Головне управління ДФС у Запорізькій області