Запорізькими поліцейськими затримано групу, на рахунку якої понад сто злочинних епізодів

Працівниками Управління карного розшуку Головного управління Національної поліції в Запорізькій області під час скоєння чергового злочину затримано групу з чотирьох осіб. За попередньою інформацією

затримані, які «спеціалізувалися» на квартирних крадіжках, причетні до скоєння понад сотні злочинів на території кількох областей.
15 травня 2017 року, у ході реалізації оперативної інформації, безпосередньо після скоєння злочину, працівниками управління карного розшуку ГУНП в Запорізькій області було затримано злочинну групу у складі чотирьох осіб. Згадані зловмисники, діючи під виглядом продажу продуктів харчування, потрапляли до помешкань громадян. Як правило, жертвами ставали літні люди, які знають ціну кожній копійці. Тож, пропонуючи їм дешеві продукти, злодії легко потрапляли до осель пенсіонерів. Слідкували, звідки старенькі дістають заощадження, а далі, відволікаючи увагу господарів, скоювали крадіжки грошей та цінностей.

 

У ході проведення оперативно-розшукових заходів встановлено, що протягом 2014-2017 років згаданою групою скоєно понад сто крадіжок на території Полтавської, Кіровоградської та Запорізької областей. Втім, у правоохоронців є всі підстави вважати, що цей перелік кримінальних епізодів далеко не остаточний.

Тривають досудові розслідування, розпочаті за ознаками ч.3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до шести років позбавлення волі.

Вирішується питання щодо обрання стосовно затриманих запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Відділ комунікації поліції Запорізької області