1500 безробітних жінок працевлаштовані за підсумками загальнообласної акції

У квітні проходила загальнообласна акція «Місячник зайнятості жінок», у рамках якої в центрах зайнятості області пройшли різноманітні заходи, спрямовані на підвищення рівня працевлаштування жінок: «День відкритих дверей

служби зайнятості для жінок», ярмарки та міні-ярмарки вакансій, аукціони претендентів, презентації професій; тематичні семінари для безробітних жінок, тренінг-семінари. Разом з фахівцями служби зайнятості обговорювали проблеми зайнятості жінок на засіданнях «За круглим столом» представники місцевих органів влади, роботодавці, представники громадських організацій, тощо.

 

У квітні 2017 року звернулись до центрів зайнятості області 1890 жінок, отримали статус безробітної 1600 жінок.
«Фахівці центрів зайнятості надають кожній жінці, яка опиняється в складних життєвих умовах, доволі широкий спектр соціальних послуг, передбачених чинним законодавством, і в першу чергу таких, що сприяють успішному пошуку гідного місця роботи та вдалому працевлаштуванню», – зауважила директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.
За результатами проведених заходів в рамках «Місячника зайнятості жінок» було працевлаштовано близько 1900 жінок, із них більше 1500 безробітних. Були тимчасово працевлаштовані – прийняли участь в оплачуваних громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру близько 800 жінок. Проходили навчання за направленням служби зайнятості 285 жінок.

Фахівці служби зайнятості Запорізької області і надалі допомагатимуть жінкам долати перешкоди, що гальмують процес їх працевлаштування, сприятимуть підвищенню трудової  мотивації та створенню впевненої активної поведінки на ринку праці.

Більш детальну  інформацію можна отримати у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061)233-11-47.