«Радіо Запоріжжя» презентувало радіоп’єсу «Бліндаж» власного виробництва

Восьмого травня 2017 року в ефірі «Радіо Запоріжжя» (Запорізька філія Національної суспільної телерадіокомпанії) відбулася прем’єра радіоп’єси «Бліндаж». П’єсу написав журналіст, учасник АТО Герман Дубінін,

котрий служив у другому дивізіоні третьої батареї 128-ої окремої гірсько-піхотної Закарпатської бригади сухопутних військ Збройних сил України в шостій хвилі мобілізації.
Зазначимо, що службу він розпочав в Новояворівську Львівської області на полігоні, де півтора місяці тривало навчання.  Далі були Луганська   та Донецька області.

 

Під час служби Герман Дубінін отримав двостороннє запалення легенів. Лікувався в кількох шпиталях. Саме тоді в журналіста  й виник задум написати п’єсу «Бліндаж». Згодом вона була опублікована на сайті Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України.

Після повернення зі служби в зоні АТО в жовтні 2016 року Герман Дубінін вирішив адаптувати п’єсу до радіоформату. У квітні відбувся аудіозапис п’єси. Завдяки влучно  підібраним звуковим ефектам, які передають справжню атмосферу життя на передовій, і філігранній роботі звукорежисера Сергія Конашевича,  п’єса «Бліндаж» отримала своє друге дихання вже в радіоформаті.

Радіоп’єсу «Бліндаж»  Запорізька філія НСТУ представлятиме на творчому конкурсі третього Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм  «Кобзар єднає Україну», який відбудеться в Черкасах з 19 по 23 травня 2017 року.