На Запоріжжі визначили найкращий загін юних інспекторів руху області

Переможцями обласних змагань стали юні іспектори дорожнього руху із запорізької школи № 88. Саме вони представлятимуть Запорізьку область на всеукраїнському етапі конкурсу, який відбудеться у вересні в місті Одеса.

Працівниками Національної поліції Запорізької області постійно проводиться робота з профілактики дитячого травматизму на дорогах. Серед таких заходів є огляд-конкурс юних інспекторів руху, який проводиться щороку. Спочатку відбираються команди в районах, а потім найкращі учасники змагаються між собою за право представляти Запорізьку область на всеукраїнському етапі конкурсу.
Як розповів старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Андрій Топчій, це вже 41-ші за рахунком обласні змагання шкільних команд загонів юних інспекторів дорожнього руху.

 

«Такі змагання – це своєрідна форма роботи з дітьми з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму. У школах, звичайно, дітям розповідають про правила дорожнього руху і про безпеку на вулицях. Але така нетрадиційна форма роботи показує набагато ефективніші результати. Цього разу в змаганнях бере участь 11 команд, які традиційно складаються з 10 школярів».
Перед змаганнями загони юних інспекторів руху отримали маршрутні листи і почали виконувати завдання.
Всі учні показали гарні знання Правил дорожнього руху та домедичної допомоги, майстерність володіння жестами регулювальника, якісного керування велосипедом.

Одним з найцікавіших етапів став конкурс агітбригад, в якому юні помічники правоохоронців пропагували дотримання Правил дорожнього руху та безпечної поведінки на вулицях і дорогах.
Всі команди виступили гідно. Але право представляти Запорізьку область на всеукраїнських змаганнях надано ЮІРівцям команди «Сигнал» (учні запорізької школи № 88).

Всі учасники були нагороджені почесними грамотами та подарунками. Але найголовніше, що всі діти отримали не лише масу яскравих емоцій, а й закріпили знання правил безпеки дорожнього руху.

Відділ комунікації

поліції Запорізької області