Всеукраїнський щорічний фестиваль-конкурс «ART-UKRAINE» - 2017

19 травня 2017 року Національний культурний проект «Всеукраїнський щорічний Фестиваль «ART-UKRAINE» – 2017» у м. Запоріжжя за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний 41
Запорізький академічний

обласний український музично-драматичний театр ім. В. Г. Магара
о 16:30 – прес-конференція на тему: «Зробимо Україну театральним брендом в світі: проблеми і шляхи їх вирішення у театральному мистецтві Запорізького краю та в країні».
о 18:00 – конкурсний показ драми «Гетьман Мазепа» Запорізьким академічним обласним українським музично-драматичним театром
ім. В. Г. Магара.

 

Всеукраїнський щорічний фестиваль-конкурс «ART-UKRAINE» – 2017, стартував 20 квітня 2017 року у Ніжині, Чернігівської області. https://www.nu.org.ua/category/novini
Унікальність Фестивалю «ART-UKRAINE» полягає в тому, що переможців відбіркового туру визначатимуть глядачі, відповідаючи на запитання спеціально розробленої Анкети. Передбачається, що судитимуть якість вистави, гри акторів та режисерської роботи більше як 13 тисяч учасників Фестивалю.

Мета і цілі Фестивалю: відродження й популяризація театрального мистецтва в Україні та підтримка розвитку місцевих театральних колективів на всеукраїнському рівні; створення дієвої комунікативної платформи для обговорення шляхів культурного збагачення українців, у тому числі – через підтримку та розвиток театрального мистецтва в Україні.

Конкурс проходить у два тури: Відбірковий та Конкурсний.
У Відбірковому турі Фестивалю змагаються 22 театри із 21- ї області України.
До Конкурсного туру увійдуть три театральних колективи, визнаних кращими за версією глядачів. Фінальне змагання пройде у Києві наприкінці червня на Малій сцені Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка. Головного переможця обиратиме професійне журі, до складу якого увійдуть заслужені актори та діячі мистецтв України. Переможець фестивалю отримає велику грошову винагороду.

Благодійна складова «ART-UKRAINE»-2017: залучення до перегляду вистав ( безплатно, за кошти спонсорів) на кожну виставу більше десяти осіб із вразливих категорій населення. А також – фінансова допомога у відбудові після пожежі Черкаського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Т.Шевченка.

Серед усіх глядачів Фестивалю розігруватимуться цінні призи. Для цього учаснику розіграшу потрібно буде вписати в анкету унікальний код, отриманий в буклеті Фестивалю, а сам буклет зберегти до розіграшу. Розіграш цінних призів відбудеться перед фіналом, шляхом вибору комп’ютером випадкових номерів. Переможці матимуть змогу приїхати за подарунками до Києва, або ж – отримають їх через пошту.
Організатори Фестивалю «ART-UKRAINE»-2017: «Благодійний фонд Костянтина Гусева», Громадська організація «Народна Україна».

Партнери «ART-UKRAINE»-2017: Національна Телекомпанія України. Телеканал Культура. Громадське радіо. «Благодійний фонд Костянтина Гусева», Всеукраїнський журнал «Ukrainianpeople».
Розклад Фестивалю «ART-UKRAINE»-2017 та більш детальна інформаціяпро події:
на сайтіwww.nu.org.uaу розділі Культурна сфера;
на сторінці у Фейсбуці: https://www.facebook.com/artukraine2017/?pnref=story
за е-адресою info@nu.org.ua
за телефонами:(044) 288-07-53, 068 989 75 32, 099 462 48 65.