Запорізькими поліцейськими ліквідовано злочинну групу

Трьох вихідців з Кавказу було затримано на гарячому відразу після скоєння крадіжки з автомобіля. За попередньою інформацією, зловмисники вчинили на території Запорізької області більше 10 злочинів. 17 травня, у

ході проведення комплексу слідчо-оперативних дій, безпосередньо після скоєння злочину, працівниками управління карного розшуку Головного управління Національної поліції в Запорізькій області було затримано злочинну групу. Згадана група у складі трьох осіб здійснила більше 10 пограбувань та крадіжок майна мешканців Запорізької області. Зазначу, що це третє злочинне угрупування ліквідоване співробітниками запорізької поліції на цьому тижні” – повідомив очільник запорізької поліції Олег Золотоноша.

 

Зловмисники, на слід яких вже вийшли оперативники, по вулиці Зачиняєва з автомобіля «АУДІ» викрали 20 тисяч гривень. Заволодівши грошима, намагалися зникнути з місця скоєння злочину на власному автомобілі, але, завдяки злагодженим діям працівників карного розшуку ГУНП в Запорізькій області, були затримані.

Правоохоронцями вилучено раніше викрадене майно, предмет схожий на пристрій для сканування коду сигналізації, гроші та автомобіль зловмисників.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України.

Зазначимо, що правоохоронцям відомо про ряд злочинів, вчинених згаданою групою на території області. Так, 4-го березня поточного року у місті Мелітополі зловмисниками було скоєно грабіж. На Таврійському ринку вони відкрито заволоділи грошима у сумі 6 тис. грн та майном місцевого мешканця.

23-го березня в Комунарському районі Запоріжжя з автомобіля “Рено” мешканця сусідньої області зловмисники викрали сто тисяч гривень, планшет та документи.

Всього ж, за попередньою інформацією, на “рахунку” затриманих понад десяток злочинних епізодів.

На теперішній час вони перевіряються на причетність до скоєння інших злочинів, як на території області, так і за її межами.

Нагадаємо, що 14 травня запорізькі правоохоронці викрили та затримали злочинну групу у складі 3-х осіб, які здійснювали крадіжки майна з автомобілів громадян за допомогою пристрою для сканування коду сигналізації. А 15 травня було затримано іншу злочинну групу, яка “спеціалізувалася” на квартирних крадіжках, потрапляючи до осель пенсіонерів під приводом продажу дешевих продуктів харчування, та діяла на території кількох областей України. На рахунку зловмисників понад сотня злочинів.

Всього ж з початку року органами та підрозділами ГУНП в Запорізькій області розкрито 143 грабежі та 2360 крадіжок.

Відділ комунікації поліції Запорізької області