Порядок оформлення документів необхідних для безвізового в’їзду до країн Європейського Союзу

Оформити біометричний паспорт для виїзду за кордон можна в будь-якому підрозділі міграційної служби по всій Україні, не залежно від місця реєстрації. Починаючи з цього року оформити можна лише сучасний та захищений від підробки

паспорт з електронним носієм. В Запорізькій області адміністративні послуги населенню надають усі 29 територіальних підрозділів служби, в тому числі і по оформленню закордонних та внутрішніх паспортів нового зразка.
Для оформлення документа для виїзду за кордон громадянину необхідно з внутрішнім паспортом та ідентифікаційним кодом звернутися до найближчого підрозділу ДМС (якщо раніше закордонний паспорт вже був – його теж необхідно взяти з собою).

 

Для мобільності і зручності всі бажаючі можуть записатися в чергу на отримання біометричних документів (закордонного паспорта і внутрішнього паспорта у вигляді ID-карти) онлайн.

Електронна черга сьогодні вже працює в Управлінні, Шевченківському, Вознесенівському, Дніпровському РВ в місті Запоріжжя і в міграційних службах Мелітополя і Бердянська УДМС України в Запорізькій області. Записатися до черги можна через мережу інтернет на офіційному сайті ДМС або безпосередньо в зазначених підрозділах через термінал. Є можливість потрапити і в поточну чергу та оформити паспорт день в день за умови звільнення місця (якщо хтось, записаний раніше, не з’явився в підрозділ на свій час).
На разі розглядається питання щодо встановлення електронної черги і в інших територіальних підрозділах Управління.

Ніколаєнко Вілена
головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ
 УДМС України в Запорізькій області