СВЯТО КРАСИ,ТАЛАНТІВ І ГРАЦІЇ

Оріхівський дитячий театр мод «Клеопатра»  підтвердив  звання «зразковий», яке колектив було присвоєно дев’ять років тому. А заснований він у 1999-му, і його беззмінним художнім керівником є Світлана Саітгалєєва. Глядачі, які

зібралися у районному будинку культури, побачили цікаву програму, яка розпочалась з шоу «Шабаш на Вальпургієву ніч», у виконанні юних моделей в образах відьмочок. Досить оригінальними були покази колекцій «Квіти» і «Солодкі смаколики».

 

 Учасники «Клеопатри» Аліна Хвостенко, Віка і Аріна Дроздови, Аня Хоренженко, Юліана, Анастасія і Валерія Браженюк, Катя Бєлікова,Ліза Лісаченко, Ангеліна Марутян, Валерія Плескач, Катя Кривуля,Віка Рижа, Маша Дяченко, Стеша Маринченко,Ліза Андрющенко, Іванка Правдолюбенко, Катя Галчанська, Тимофійко Шкапа, Полінка Черновал, Ваня,Аня і Стеша Гринь артистично демонстрували яскраві сценічні костюми.
А ще у концертній програмі виступили юні танцюристи, співаки та гімнасти- вихованці Яни Склярової, Галини Клиновської, Інеси Гальчанської, Тетяни Темненко, Вікторії Лобинцевої
Сто шоколадок для нагороди учасників програми вручила начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Качур, яка висловила щирі побажання і велику вдячність, дітям та їхнім наставникам і батькам. Таку ж кількість шоколадних тістечок передала від давнього друга театру мод підприємця Артема Залуніна депутат міськради Любов Ярова. для дітей.

Тамара КУРОЧКІНА.
Фото Галини Панкевич.
м. Оріхів.