У Запоріжжі правоохоронці затримали хабарника

4 тисячі гривень одержав посадовець контролюючого органу Запоріжжя від суб’єкта підприємництва за отримання дозвільного документу. Затримали його слідчі, співробітники Управління захисту економіки в Запорізькій

області та прокуратури. 17 травня в рамках кримінального провадження, відкритого за ознаками ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, слідчі Олександрівського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області спільно з працівниками Управління захисту економіки в Запорізькій області Національної поліції України та Запорізької місцевої прокуратури під час отримання неправомірної вигоди затримали головного спеціаліста Управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області.

 

Було встановлено, що 34-річний раніше засуджений чоловік вимагав та отримав неправомірну вигоду у розмірі 4000 гривень від комерційного директора товариства з обмеженою відповідальністю за оформлення та видачу експлуатаційного дозволу щодо потужності підприємства. Цей документ необхідний для участі в електронних торгах (ProZorro) та конкурсах на державну закупівлю послуг та поставок продуктів харчування до бюджетних закладів міста та області.
Під час затримання фігуранта грошові кошти у нього було вилучено. За місцем роботи правопорушника правоохоронці провели обшук. Зловмисника затримали в порядку ст.208 Кримінально-процесуального кодексу України.

Слідчим Олександрівського відділення поліції проводиться досудове розслідування.

Відділ комунікації

поліції Запорізької області