Григорій Самардак побажав новобранцям Нацгвардії України гідно нести славу дідів-козаків

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак привітав військовослужбовців з прийняттям присяги, яка відбулася на острові Хортиця.

Сьогодні, так само як колись козаки клялись у своїй присязі, військовослужбовці Національної гвардії України склали присягу на вірність своєму народові та Вітчизні. Григорій Самардак привітав підрозділ та їх рідних з цим святом.

 

– Ви щойно склали святу присягу на святому не тільки для запорожців, а й для кожного українця місці – на острові Хортиця. Хочу нагадати, що саме тут у 2015 році Президент України Петро Порошенко призначив державне свято Захисника України, саме тут ми відзначали першу річницю цього свята. Я хочу, щоб ви по життю пронесли у своєму серці дух наших пращурів, щоб ви розуміли, що ви – нащадки наших славних дідів-козаків для яких слова «клятва», «вірність своїй Батьківщині», «вірність своєму народові» були святими, – наголосив Григорій Самардак.

Голова обласної ради побажав бійцям, щоб зброя «говорила» тільки у навчанні, та пам’ятати, що їх побратими не допустили на територію Запорізького краю хаос та беззаконня, які сьогодні охопили східний кордон країни.

Військовослужбовці нестимуть службу, виконуючи особливі завдання із правоохоронної діяльності, охороняючи масові заходи, державні установи на теренах Запорізької області.

Як відзначив голова Запорізької обласної ради, звертаючись до рідних військовослужбовців, вже висунута ініціатива зі створення національного проекту «Острів Хортиця як символ єднання ліво- та правобережжя України», адже саме у єднанні – міць нашого народу.

– Для кожного солдата, який сьогодні робить перші кроки у службі, важливе добре командування, яке у цьому підрозділі на достойному рівні. Ми спільними зусиллями у робочому порядку робимо все можливе для недопущення ситуацій, які турбували б спокій запоріжців. Ми розуміємо, що тільки від наших дій залежить спокій та мир на нашій території. Як бачите, нам це вдається. Саме в таких умовах проходитимуть службу ваші рідні. Знаю, що сьогодні тут присутні не тільки запорожці, а й мешканці західних областей України. Будьте впевнені, що на Запоріжжі живуть патріоти своєї країни, справжні українці. Ці часи ми обов’язково переживемо разом. Через розуміння єднання ми можемо зберегти свою Україну, – запевнив Григорій Самардак.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради