На Запоріжжі поліцейськими затримано розкрадачів вугілля

Результатом введення плану «Перехоплення» стало затримання двох мешканців Пологівського району, які розкрадали вугілля із вантажного потягу.21 травня о 15-й годині до Пологівського відділу Головного управління

Національної поліції в Запорізькій області звернувся стрілець воєнізованої охорони місцевої ділянки залізниці. Чоловік повідомив, що на станції Гусарка помітив двох громадян, які завантажували вугілля у причеп автомобіля АЗЛК. Останні спробували втекти з місця події. Охоронець на власному авто почав переслідування, але затримати крадіїв не зміг.

 

Отримавши інформацію про втікачів, поліцейські оголосили план «Перехоплення». Через короткий проміжок часу вжитими заходами розшуку особи підозрюваних – двох ніде не працюючих місцевих мешканців було встановлено. Автомобіль та причеп вилучено.
Втім, самі правопорушники заперечують факт крадіжки з поїзда. За їх словами, вугілля вони знайшли вже звантаженим поблизу залізничного полотна.

Справжній перебіг подій встановить досудове розслідування кримінального провадження, розпочатого за ознаками ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка).

Відділ комунікації

поліції Запорізької області