Цікава зустріч!

Бібліотека – філія №2 ЦБС для дорослих багато років співпрацює з центром соціальної допомоги Вознесенівського району.

Разом з Тетяною Павлівною ми організовуємо зустрічі з цікавими людьми, виставки цікавих книг, знайомим з творчістю письменників.

 

В рамках мистецького марафону «Назустріч 100 – річчю газети «Запорізька правда» ми запросили редакцію газети у центр соціальної допомоги. «Запорізька правда» – це та газета, яка потрібна нашій державі, вона україномовна, патріотична, цікава.

Познайомились ми з заступником редактора Миколою Михайловим, який був добровольцем в АТО. Для нас кожний воїн АТО – герой. Від нашого читача він отримав подарунок – портрет, написаний під час зустрічі.
Слухати Віталіну Московцеву одне задоволення, це , як читати її статті. Від неї ми дізнались багато з історії газети. Історія газети цікава і захоплююча, як і історія нашої України. Протягом ста років змінювалась її назва, але газета була завжди цікавою для простих людей, піднімала насущні питання буття. Віталіна Московцева розповіла і про свій творчий шлях в журналістиці.

Фотограф газети і наш читач Максимов Олександр Валентинович підготував невеличкий вернісаж своїх робіт. А також розповів про те, як йому працюється у творчому колективі газети.
Фотороботи зачарували відвідувачів центу і вони захотіли ще зустрітися з Олександром Валентиновичем та повчитися урокам фотографії.

Ольга Тетерина