З бійцями молодого поповнення військової частини 3029 провели психологічні заняття

За планом професійної підготовки офіцерів служб психологічного забезпечення до 9-го полку оперативного призначення завітали психологи та курсанти військової частини 3026. Метою візиту було вдосконалення

своїх посадових навиків та обмін досвідом у роботі з особовий складом. Таким чином з гвардійцями полку були проведені заняття на тему першої психологічної підготовки, саморегуляції та тімбілдінгу. У ході зустрічі офіцери-психологи дуже цікаво розповіли про різні емоційні стани людини при виникненні надзвичайної ситуації та відпрацювали необхідні вправи та методи для посилення морального стану. Бійці активно приймали участь у бесіді, задаючи багато питань та приводячи власні приклади.

 

Також особовому складу продемонстровали навчальні відеоролики та практичне застосування асоціативних метафоричних карт. У другій половині дня курсанти проводили різні ігри, які спрямованні на створення міцного та дружнього колективу. «Сьогодні ми виконували такі вправи як «Паутина», «Маятник», «Путаниця» та багато інших – зазначив солдат Олексій Губар – І ця жвава та весела атмосфера допомогла нам ближче познайомитись та показати дійсно командну роботу». Хлопці запевняють, що заняття виявились дуже насиченими, за що вони щиро подякували гостям частини.

Редактор Анатолій Гололобов